Rss

BEZPARTNERA.cz – seznamka trochu jinak

Pojeďte s námi poznat nové lidi a sdílejte zážitky!
Zažijte nevšední víkend pro nezadané dodávající pozitivní energii!
Žijte život naplno!
Seznamovací pobyty a akce pro nezadané jsou tím správným směrem!
Rozšiřte si s námi příležitosti k seznámení!

 

AKCE pro NEZADANÉ

V kolektivu nezadaných si s námi můžete užít zejména víkendovou turistiku a cyklistiku v zajímavých lokalitách, seznamování při lyžování, snowbordingu či běžkování, adrenalinové aktivity (jízda na terénní čtyřkolce, sněžném skútru, terénní koloběžce, lanové překážky, snowtubing, paintball), ale také relaxační nebo romantické víkendy spojené s oslavou svátků (vánoční víkend, silvestrovský víkend, halloweenský víkend) nebo setkání nezadaných s bowlingem či jinou společenskou aktivitou. Připravujeme akce pro nezadané, setkání, víkendové rande a seznamovací pobyty pro nezadané se zajímavým programem.

PŘIDEJTE SE K NÁM zde

Kdo nechce jen sedět doma nebo žít jenom prací a chce si zpestřit život něčím netradičním, poznat nové přátele a žít naplno, měl by vyzkoušet některou naši tématickou akci pro nezadané!

Tématické AKCE naleznete ZDE

Na těchto akcích se seznámíte s lidmi podobných zájmů, můžete si užít netradiční večer či víkend a načerpat plno pozitivní energie! Během každého víkendu či večera jsme po celou dobu s Vámi a snažíme se navodit co nejpříjemnější atmosféru k nenucenému seznámení a formou zábavného programu. Dle našich zkušeností se na těchto akcích sejde pohodová skupina lidí, kteří si seznamovací víkend či večer užívají.

Zážitková a cestovní kancelář pro nezadané
Aktivní nezadaní, s.r.o.

kontaktní osoby:
Dana a Láďa Hanouskovi
mobil: 775 574 939

email: info(zavinac)akcepronezadane.cz
web: www.akcepronezadane.cz

Napsat komentář